Kojení.cz

Kojení je právem dítěte i matky. Vážíme si každé maminky.

KOJENÍ

Zdroj: StanislavJirak_07_all rights reserved

Vážená a milá maminko, vážená rodino!

Kojení přináší četné výhody dítěti, matce, rodině a celé společnosti. Jedná se o výhody zdravotní, výživové, ochranné, vývojové, psychologické, sociální, ekonomické a ekologické. Stále však kojení v ČR není na takové úrovni jak bychom si přáli. Také řešení problémů vzniklých při kojení je v terénu zcela nedostačující, jak vyplývá z činnosti naší Krčské horké linky. Ministerstvo zdravotnictví je k těmto aktivitám na podporu kojení laxní.

Protože nám není lhostejný stav kojení v ČR, stejně jako problémy kojících žen, založily jsme v Krči Laktační ligu na podporu, ochranu a prosazování kojení s konzultační a poradenskou činností pro kojící ženy. Věříme, že pomocí naší Horké linky jsme pomohly řadě maminek (doufáme, že i Vám) vyřešit jejich problémy při kojení.
Laktační liga je nezávislá, nevýdělečná a tradiční (vznikla v září 1998 ) organizace. Finanční prostředky Laktační ligy jsou získávány z nezávislých zdrojů, členských příspěvků a grantů.
Získané prostředky jsou věnovány na propagaci kojení, vydávání materiálů, letáků, brožur, časopisu s tématikou kojení, na poradenskou činnost a vytvoření Laktačního centra. Pokud Vám také není lhostejný stav kojení v ČR , přivítáme jakoukoliv materiální, finanční pomoc či nápad. Členem Laktační ligy se může stát kdokoliv. Roční členský příspěvek je 100 Kč.

Pokud jsme Vás zaujaly, těšíme se na spolupráci s Vámi.

Za Laktační ligu a Horkou linku:

MUDr. Anna Mydlilová

Vedoucí sestra Národního Laktačního centra: Lenka Klimentová
Koordinátorky: Hana Nesměráková, Miriam Parikrupová

 

V této sekci se dozvíte vše potřebné pro pohodové kojení a další informace týkající se výživy kojence a malého dítěte. Všechny odkazy naleznete na levé straně webu.

 

 

Přispějte finančně na provoz Národní linky kojení
svým mobilním telefonem!

tabulka-sms-2016

 

Zasláním darovací SMS můžete přispět na provoz Národní linky kojení a online poradny. Vámi vybranou finanční částku, která odpovídá výši Vašeho příspěvku, odešlete mobilem na telefonní číslo 903 33.
Platba je zcela bezpečná a velmi jednoduchá.

Během krátké chvilky vám přijde textová zpráva potvrzující vaši platbu. Příklad SMS: Kojeni mezera 25 na tel. 903 33

Cena objednací textové zprávy je podle tarifu vašeho mobilního operátora.
Cena příchozí zprávy se rovná odeslanému finančnímu příspěvku.

Děkujeme.

Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s., Infolinka 602 777 555, www.platmobilem.cz