odstaveni do 1 roku

Tereza zeptal se před 5 roky

Dobrý den,
mám 9ti měsíčního chlapečka, který je kojeny od narození. Krásně nám papa i příkrmy, 5 porci denně není sebemenší problém. je spíše přímo nenazrane dítě :D. mezi jidli a hlavně po prvním probuzení si rád dá i mlicko. nedávno jsme zjistili,  že čekáme druhé miminko a narodí když prvnorozeny bude mít rok a 4 měsíce. 
Chtěla bych do roka odstavit prvorozeneho aby jsme si chvíli odpocinula (kojení je teď když mě preleza a zlobí strašně náročné a obecne je pro mě náročné hlavně na ztrátu vahy) a hlavně aby si zvykl,že proste mlíčko od mamky už není a hlavně nechci kojit dvě děti naraz když nemusím.
 
 
chtěla bych se zeptat zda-li je nutné abych mu dávala v roce umele mléko  (nechci do něj rvat tyhle věci když jsme se tomu vyhli a hlavně je zásadně odmítá – pokus o naučení už byl před planovanym trhánim me osmičky)? 
a je normální,že se mi pozvolna dostavuje i sám už ted? pije vždy jen srknutim a jde si po svém, pokud to teda není první ranní buzení,  které je až v 6 nebo 7 hodin ráno. to pije dele, nebo mu nerostou zuby nebo není nemocný. A když není mamka v dohledu tak si na žádné mlíčko nevzpomene klidně skoro celý den, pi je hezký cajik nebo vodu z hrníčku a pěkně papka.