Warning: filesize(): stat failed for /data/web/virtuals/100433/virtual/www/domains/kojeni.cz/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp.lossy.webp in /data/web/virtuals/100433/virtual/www/domains/kojeni.cz/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/webp-convert/src/Convert/Converters/ConverterTraits/EncodingAutoTrait.php on line 70

Warning: rename(/data/web/virtuals/100433/virtual/www/domains/kojeni.cz/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp.lossy.webp,/data/web/virtuals/100433/virtual/www/domains/kojeni.cz/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp): No such file or directory in /data/web/virtuals/100433/virtual/www/domains/kojeni.cz/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/webp-convert/src/Convert/Converters/ConverterTraits/EncodingAutoTrait.php on line 73
Podpora laktace – homeopatika ricinus communis 5 ch | Kojení.cz

Podpora laktace – homeopatika ricinus communis 5 ch

Otázky a odpovědiKategorie dotazu: LékyPodpora laktace – homeopatika ricinus communis 5 ch
Zuzana Rezna zeptal se před 3 roky

Dobry den,
Prosim o informaci,po jak dlouhe dobe uzivani homeopatik ricinus communis 5 ch lze ocekavat zvyseni tvorby mleka (mam mesicni dite,mleko v malem mnozstvi odsavam odsavackou – max. vsak 60 ml z obou prsou za dobu 20ti minut,vzdy po trech hodinach)?Uzivam 5 kulicek 3x denne,vzdy s 30ti minutovym odstupem od jidla a piti.Kulicky davkuji na lzicku a po uziti necham rozpustit pod jazykem.
A pokud se tvorba mleka po techto homeopaticich nezvysi,je vhodne uzivat jiny typ?Pripadne ma vubec smysl snazit se v mem pripade o zvyseni tvorby mleka?
Dekuji za odpoved
Zuzana R.

1 Odpovědi
Laktační liga Personál odpověděl před 3 roky

Toto je velmi individuální, nelze tedy říci za jak dlouho a zda vůbec vám homeopatika začnou působit. Doporučení při jejich užívání je 3-5x denně 5 granulí. Velmi důležité je současně časté přikládání dítěte k prsu(10-15x denně),noční kojení, skin to skin kontakt, odstříkávání, dostatečný pitný režim….Vyzkoušet můžete i bylinky Jestřabinu lékařskou, Řecké seno.