Warning: filesize(): stat failed for /data/web/virtuals/100433/virtual/www/domains/kojeni.cz/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp.lossy.webp in /data/web/virtuals/100433/virtual/www/domains/kojeni.cz/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/webp-convert/src/Convert/Converters/ConverterTraits/EncodingAutoTrait.php on line 70

Warning: rename(/data/web/virtuals/100433/virtual/www/domains/kojeni.cz/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp.lossy.webp,/data/web/virtuals/100433/virtual/www/domains/kojeni.cz/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp): No such file or directory in /data/web/virtuals/100433/virtual/www/domains/kojeni.cz/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/webp-convert/src/Convert/Converters/ConverterTraits/EncodingAutoTrait.php on line 73
Problem pri kojeni | Kojení.cz

Problem pri kojeni

Karin zeptal se před 3 roky

Dobry den
mame 3 mesicni holcicku a posledni dobou se vzteka u kojeni. Chvili ji a pak se zacne vztekat,vrtet a a kricet. Musim ji vzdy uklidnit a po pul hodine se pak v klidu naji. Prsa uz nemam tak nalite a odsavackou odstrikam max 30 ml. Nevim zda ji boli brisko pri tom nebo to je tim ze moc netece mleko, protoze jinak je klidna kdyz je pauza mezi kojenim. V noci spi vstava az ve 4 rano a to se naji vklidu ale pak dalsi kojeni je problemovy. Zkouseli jsme espumizan moc nepomohl ted ji davam biogaia.

1 Odpovědi
Laktační liga Personál odpověděl před 3 roky

Váše dcera může kojení bojkotovat. Nejčastější příčiny bojkotu můžou být:málo nebo naopak hodně mléka, silný vypuzovací reflex,omezované kojení, rušivé momenty při kojení(hluk, rádio, televize, deodorant),nemoc dítěte, příliš podnětů z nabitého denního programu, změna chuti mléka po léku, potravě, menstruaci….
Zkuste malou kojit v klidném prostředí a hlavně v polospánku.Prsy před kojením připravte nahřátím,promasírováním(v případě zhoršeného toku MM).Zkuste kojit hlavně v noci,kdy je dítě více ochotné pít než v bdělém stavu. Dlouhá noční pauza může snížit tvorbu mléka.