vztekani-u-kojeni

Mirka Válková zeptal se před 4 roky

Dobrý den,má roční dcera se začala vztekat u kojení. Cucne a pustí se pak se zacne vzrekat.Když prsa vystřídám tak je to to samé.Pak se začne prohybat a vztekat.Strka si lrstiky do pusy a křičí .V noci je to jepsí jak je rozespalá tak se přisaje i na dýl ale nepresahne to 5 minut z každého prsu.Už jsem zoufalá chtěla bych ji kojit co nejdéle. Ale.každé kojení probíhá timto způsobem.  Děkuji za radu a přeji krásný den Mirka Válková.

1 Odpovědi
Laktační liga Personál odpověděl před 4 roky

Váše dcera pravděpodobně kojení bojkotuje.Někdy se ani nepodaří zjistit důvod bojkotu,ale nejčastější příčiny bojkotu můžou být:málo nebo naopak hodně mléka, silný vypuzovací reflex,omezované kojení,rušivé momenty při kojení(hluk,rádio,televize,deodorant,starší sourozenec),nemoc dítěte,příliš podnětů z nabitého denního programu,změna chuti mléka po léku,potravě,menstruaci….
Zkuste malou kojit v klidném prostředí.Buďte v neustálém kontaktu s dítětem kůže na kůži.Prsy před kojením připravte nahřátím,promasírováním(v případě zhoršeného toku MM).Zkuste kojit hlavně v noci,kdy je dítě více ochotné pít než v bdělém stavu.