Kojení.cz

Kojení je právem dítěte i matky. Vážíme si každé maminky.

NovinkyUdálosti

Světový den dárcovství mateřského mléka

Oslavte s námi Světový den dárcovství mateřského mléka a zašlete nám fotografii, která dárcovství podpoří a oslaví!

Letošní svátek dárcovství jsme oslavili 19. května 2020. Zdravotníci i rodiny z více než 36 zemí se spojili, aby vytvořili obří online mozaiku s fotografiemi obsahující inspirativní zprávy z celého světa k oslavě tohoto dne.

Na základě této iniciativy se sešlo více než 150 fotografií z celého světa, které zdůrazňovaly, že každá kapka se počítá a oslavovaly dárkyně mateřského mléka, jejichž mléko zachrání životy dětí a podporuje rodiče v kojení.  

Posláním fotografií se zapojilo mnoho podporovatelů EMBA (Evropská asociace mléčných bank) z celé Evropy i mimo.  Inspirujte se a připojte se k nám sdílením tohoto fotoalba. #EveryDropMakesaDifference

Globální aliance mléčných bank a asociací (GAMBA) je kooperativní síť vedoucích pracovníků bank mateřského mléka s více než 80 členy z celého světa, kteří se spojili za účelem spolupráce a sdílení informací a udržování optimálních postupů a cílů.

 

    
 

 

Inspirace a výzva

Vytvořte fotografii podporující dárcovství mateřského mléka a zašlete nám ji v rámci připravovaných oslav Světového a Národního týdne kojení.

Fotografie posílejte na e-mail: laktacniliga@seznam.cz

 

 

 

Zdroj: Globální aliance mléčných bank a asociací – HMF