Warning: filesize(): stat failed for /data/web/virtuals/100433/virtual/www/domains/kojeni.cz/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp.lossy.webp in /data/web/virtuals/100433/virtual/www/domains/kojeni.cz/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/webp-convert/src/Convert/Converters/ConverterTraits/EncodingAutoTrait.php on line 70

Warning: rename(/data/web/virtuals/100433/virtual/www/domains/kojeni.cz/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp.lossy.webp,/data/web/virtuals/100433/virtual/www/domains/kojeni.cz/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp): No such file or directory in /data/web/virtuals/100433/virtual/www/domains/kojeni.cz/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/webp-convert/src/Convert/Converters/ConverterTraits/EncodingAutoTrait.php on line 73
kojení a léky | Kojení.cz

kojení a léky

Lenka zeptal se před 4 roky

Dobrý den, trpím na časté migrény a bolesti krční páteře. Na bolest užívám paralen. Snažím se pokud bolest dovolí vzit po kojení-nejlépe na noc. Jak dlouho se drží prášek v mléce a je nutno odstříkat? Bohužel mam migrenu 1-2x týdně ale kdybych neužila prášek tak trpím několik dní a to by pro dceru(7týdnů)bylo asi větší zlo.
Ještě mám jeden dotaz, kvůli bolesti krční páteře je pro mě nejvhodnější poloha na kojení v leže. Je to špatně že polohy nestřídám, když mě i dceři to vyhovuje? 

1 Odpovědi
Laktační liga Personál odpověděl před 4 roky

Pokud vám i dceři tato poloha vyhovuje,není důvod polohy střídat.Volně prodejné léky na bolest typu Paralen,Ibalgin,Brufen,Ibuprofen…..se při kojení mohou používat.Každý lék je lépe užít těsně po nakojení miminka.Mléko není třeba odstříkávat.